Üretim hattı

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Sanqing makineleri, içi boş plastik makinelerin profesyonel bir üreticisidir.Ar-Ge departmanı, enerji tasarrufu ve yüksek verim hedefiyle 20 yıllık mükemmellik ve şişirme makinelerinin profesyonel gelişimini deneyimlemiştir.

 

Sanqing Machinery, içi boş şişirme ekipmanlarının profesyonel bir üreticisidir.Çin'deki en profesyonel Ar-Ge ekibine ve birinci sınıf inovasyon yeteneklerine sahiptir.Yıllarca süren sıkı çalışma ve yenilikçi gelişmeden sonra, şimdi Çin'in önde gelen profesyonel şişirme makinesi üreticisi olan 24 seride 80'den fazla modele sahip bir şirket haline geldi.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Ürün uygulaması

 

1. Ice pops tüp, Buz lolly, Yumuşak şişe, Meyve suyu plastik şişe, Göz damlalığı, Chuna tüpü, Kireç tüpü.

Malzeme genellikle LDPE'dir, yarı otomatik veya tam otomatik döner şişirme makinemiz üretebilir, makinede 4 kalıp, 6 kalıp, 8 kalıp, 10 kalıp, seçiminiz için 12 kalıp bulunur.Bu buz şişirme makinesi Hindistan, Bangladeş, Pakistan, Suudi Arabistan, Vietnam, Tayland, İran, Meksika, Endonezya, Malezya, Nijerya ve diğer birçok ülkeyi ihraç etti.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

 

2. Plastik süt şişesi, pestisit şişesi.Döner şişirme makinemiz üretebildiği gibi, hidrolik yaylı kalıp makinemiz de otomatik şişirme ile üretim yapabilmektedir.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3

 

3. Çamaşır deterjanı şişesi, Yağlama yağı bidonları.3L 5L 6molds Elektrikli Servo Şişirme Makinemiz üretebilir, 5 litrelik hidrolik şişirme makinemiz de üretebilir.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4

 

4. Lunaparkta plastik top çukur topları (deniz topu, okyanus topu, plastik toplar) kullanılmaktadır.Seçtiğiniz için topların çapı 50 mm ila 80 mm'dir, top malzemesi genellikle LDPE'dir.Tek kafa, çift kafa, üç kafa şişirme makinemiz üretebilmektedir.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5

 

5. Plastik kimyasal bidonlar, plastik sulama kabı, alet kutusu, tıbbi yatak başlığı, bisiklet koltuğu, otobüs vb.Hidrolik şişirme makinemiz maksimum 200 litre plastik bidon üretebilmektedir.

 

Hebei Sanqing Machinery Manufacture Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6