Plastik Hollow Hlow Kalıplama Makinesi Bakım Yöntemi

July 19, 2021

hakkında en son şirket haberleri Plastik Hollow Hlow Kalıplama Makinesi Bakım Yöntemi

1. Şişe üfleme makinesinin ana bileşenlerinin bakımı.Esas olarak, elektronik kontrol bileşenlerinin nem geçirmez ve korozyon önleyici, hatlar arasında geçiş ve erişimin uygun ve istikrarlı korunması ve kararlı ve düzenlemelere uygun devre çalışma voltajı ve akımının bakımı gibi bir dizi çevre koruma içerir;bileşenlerin yağlanmasının ve sürtünmesinin bir kısmı, yük taşıyan kırılma ve vida direkleri arasındaki sıkılık Bakım;hidrolik sistemin stabilitesinin korunması, bileşenlerin yenilenmesi, çalışma ve depolama sıcaklığı ve toz temizleme.

 

2. Diğer ilgili parçaların bakımı.Esas olarak malzeme borusunun etrafındaki elektrikli ısıtıcı devresi bağlantısını ve temizlik bakımını içerir;soğutucunun çalışma ortamının sıcaklığı ve yağ basıncı, iş beklerken yaşanan temizlik sorunları.

 

3. Tabanın kullanımı ve çalıştırılması.Operatör, ısıtma plakasının, ısıtma telinin vb. kazara hasar görmesini ve malzeme kaynaklarının israfını önlemek için ekipmanın nozülünü malzeme girişi ile tamamen hizalamalıdır.

 

Yukarıdaki maddede elektrik panosu devresinin termal olarak sabitlenmesi ve temizlenmesine ek olarak, şişe üfleme makinesinin kullanımı sırasında aşağıdaki günlük bakım gereklidir: sıcaklık sistem kontrolü, motor sistemi normal çalışma kontrolü, silindir basınç kontrolü, hammadde saflığı kontrol edin, elektrik kesintisi Elektrik kaçağı gibi potansiyel güvenlik tehlikelerinin önleyici denetimi.

 

Şişe şişirme makinesinin bakımı ve arıza tespiti ile ilgili olarak, acil durumları önlemek ve zamanında kaynağı temizlemek için günlük kontrollere ve bakımlara daha fazla dikkat etmeli ve doğru ilacı reçete etmeli;arıza meydana geldiğinde, güç kaynağı kesilmeli ve çalışma durdurulmalıdır;ilgililer arıza giderildikten sonra zamanında teslim edilmelidir Rapor kaynağına kadar takip edilmeli ve referans için bir öğretmen bulundurulmalıdır.Ek olarak, ekipmanın muayenesi, bakımı, çalıştırılması ve onarımını zamanında yapabilmek için zamanında profesyonellerle donatılmış veya bulabilmiş olmak gerekir.Ancak bu şekilde kök neden hızlı ve etkili bir şekilde bulunabilir, acil durumlar ele alınabilir, şişirme makinesi kullanılabilir ve genel verimlilik artırılabilir.